Digitalizacja zasobów Biblioteki Kórnickiej PAN. Publiczna prezentacja założeń projektu

Nadrzędna kategoria: Wiadomości Naukowe

Zapraszamy na publiczną prezentację założeń projektu informatycznego, która odbędzie się 4 października (piątek) o godz. 10.00 w Poznaniu. Obowiązuje rejestracja uczestników.

Otwarta książka ułożona na stosie podręczników

Chodzi o projekt „Digitalizacja zasobów Polskiej Akademii Nauk – Biblioteki Kórnickiej” realizowany w ramach unijnego Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (Działanie 2.3 „Cyfrowa dostępność i użyteczność informacji sektora publicznego”).

Na publiczną prezentację założeń projektu informatycznego zapraszamy już 4 października (piątek) na godz. 10:00 do Pałacu Działyńskich w Poznaniu przy ul. Stary Rynek 79/79 (sala Czerwona).

Organizatorzy czekają na zgłoszenia uczestników do 3 października. Prosimy o przesłanie na adres sekretariat.palac@bk.pan.pl maila o tytule „Prezentacja projektu Biblioteki Kórnickiej” zawierającego:

  • imię i nazwisko,
  • nr telefonu,
  • adres e-mail do kontaktu,
  • dane reprezentowanej instytucji.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby otrzymają mailowe potwierdzenie. Udział w prezentacji jest bezpłatny. Przebieg spotkania będzie utrwalony w postaci nagrania dźwiękowego.

Źródło informacji: Biblioteka Kórnicka PAN