Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie ogłosił konkurs fotograficzny "Nauka - to mnie fascynuje!"

Nadrzędna kategoria: Wiadomości Naukowe
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie ogłosił  konkurs fotograficzny "Nauka - to mnie fascynuje!"

Konkurs "Nauka-to mnie fascynuje" ma na celu poznanie indywidualnego spojrzenia na naukę i jej osiągnięć we współczesnym świecie, a także propagowanie, szczególnie wśród ludzi młodych, kariery naukowej. Mogą w nim wziąć udział wszyscy pasjonaci fotografii, zarówno zawodowcy jak i amatorzy. Najlepsze prace zostaną wystawione a zwycięzca otrzyma wysokiej klasy sprzęt elektroniczny. Zwycięzcą konkursu zostanie ten, kto wykona najciekawsze zdjęcie z dowolnej dziedziny nauki.

Konkurs jest częścią kampanii promocyjnej Europejskiej Nocy Naukowców "Fusion Night", którą Instytut organizuje z Olsztyńską Szkołą Wyższą i. Józefa Rusieckiego 26 września 2014 r. na ulicy Bydgoskiej. Na gości "Nocy" czekać będzie m.in. pokaz kuchni molekularnej, warsztaty komponowania własnych kremów z dodatkiem sproszkowanych owoców, bezpłatne badanie na celiakię, spotkania z Olimpijczykami i wiele wiele innych. Szczegóły na stronie: www.nocnaukowcow.pan.olsztyn.pl.

Formularz rejestracyjny do przesyłania zdjęć i regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://www.pan.olsztyn.pl/konkurs-fotograficzny

Zdjęcia można wysyłać do 22 sierpnia 2014 r.