ViNATi Marius Zolkevka podczas Palace Jazz Cafe w Jabłonnie

W najbliższy piątek 21 kwietnia 2017r. o godz. 19.00 PAN Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie zaprasza na kolejną odsłonę Palace Jazz Cafe.

20170421 plakat Vinati

Wystąpi ViNATi Marius Zolkevka (Mariusz Żółkiewka) - muzyk, gitarzysta, kompozytor o wieloletnim doświadczeniu studyjnym i koncertowym. Na jego twórczość składają się aranżacje muzyki klasycznej również rockowe oraz kompozycje własne. W muzyce porusza go melodia, dynamika, prędkość, ale i jej klimat. Jedne elementy odnajduje w muzyce klasycznej, a inne w rockowej i choć to nie wszystkie gatunki, które lubi, to właśnie one wpływają na jego grę. Jak sam mówi: „W muzyce klasycznej prędkość oznacza emocje, a w rockowej to właśnie gitara daje możliwość ich nadania. Wplatam więc w instrumentalną muzykę rockową poszczególne frazy muzyki klasycznej, głównie Paganiniego i Bacha. Połączenie tych dwóch gatunków muzycznych powoduje coś niesamowitego”.

Restauracja zaprasza już od godz. 17.00. W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację pod tel. 22 782 54 61. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku //www.facebook.com/palacejazzcafe/